پرینورافی

پرینورافی

پرینورافی چه تفاوتی با لابیاپلاستی دارد؟
تنگ کردن واژن با لیزر بهتر است یا جراحی؟
امروزه متخصص زنان مجاز به انجام  هایمنوپلاستی هستند؟
مراقبت های بعد از عمل پرینورافی به چه صورتی می باشد؟

امروزه تعداد زیادی از زنان به جراحی زیبایی واژن یا پرینورافی تمایل نشان می دهند و خواهان انجام این عمل نزدیک متخصص زنان حاذق اند تا بهترین نتایج را دریافت نمایند. ما در این مقاله به توضیح برخی از سوالات از جمله: پرینورافی چیست؟ مرافبت های بعد از عمل ترمیم واژن و هزینه عمل پرینورافی و… می پردازیم تا برخی از نکات گنگ برای خواننده برطرف شود.

یکی از عمل های زیبایی واژن لابیاپلاستی است که در این عمل متخصص زنان به کوچک نموندن لبه های بیرونی لابیاها می پردازد، این عمل بسیار راحت بوده به طوری که متقاضی بعد از آن توانایی راه رفتن و پرداختن به امور روزمره زندگی را دارد. دانستن چند نکته بعد از لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن  این می باشد که به مدت 6 تا 8 هفته از برقراری رابطه جنسی خودداری شود و برای التیام درد و تورم بهتر است که از کمپرس یخ استفاده شود.

دیگر عمل های ترمیمی واژینوپلاستی است که در این عمل اقدام به حذف بافت ها و غشاء های مخاطی  که ممکن است مادرزادی  باشد را حذف می کنند که از جمله جراحی های زیبایی واژن نیز می باشد که می توان این عمل را از جمله عمل های جوانسازی واژن نیز دانست. هیچ گونه عوارض جانبی را به همراه ندارد فقط ممکن است که مقداری عفونت ایجاد شود که با استعمال داروهای متخصص زنان می توان این عارضه را اصلاح کرد.

پرینورافی

گفته می شود که این عمل ها را اکثر خانم ها و دختران مجرد نیز انجام می دهند و متذکر می شویم که هیچ گونه صدمه ای به پرده ای بکارت وارد نمی نماید.

یکی از عمل هایی که اخیرا دختران به آن روی آورده اند ، هایمنوپلاستی می باشد که اقدام به ترمیم پرده ای بکارت خود می کنند که ممکن است تحت علل گوناگونی آن را از دست داده باشند و خواهان ترمیم مجدد آن باشند.

امروزه خانم ها جهت خوش فرم و برجسته نمودن واژن خود به تزریق بوتاکس به واژن یا ژل به آن تمایل زیادی نشان داده اند این پروسه در مقاربت با همسر لذت زیادی را به وجود می آورد.

برخی از خدمات دکتر فرزانه حجت متخصص زنان در کرج

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

ارسال پاسخ

2 × چهار =