همه چیز درباره لابیاپلاستی!

همه چیز درباره لابیاپلاستی!

آیا جوانسازی ناحیه تناسلی راه حل دارد؟

آیا لابیاپلاستی عوارض دارد؟

آیا مراقبت های بعد از لابیاپلاستی می تواند مفید باشد؟

آیا لابیاپلاستی محدودیت دارد؟

اگر به دنبال زیبایی و یا رفع مشکلات ناحیه تناسلی خود بوده اید ، مسلما به این سوالات برخورده کرده اید ، در ادامه می توانید به پاسخ این سوالات برسید.

جراحی لابیاپلاستی

ممکن است در حالت عادی آناتومی دو لبه لابیاها متفاوت باشد و از نظر طولی و یا عرضی، یکی از دیگری بزرگتر مشاهده شود . در حد چند میلی متر مشکلی نیست اما ممکن است به هم شبیه نباشند و بزرگ و شل شده باشند که در این حالت لابیاپلاستی انجام می شود . بعد از انجام لابیاپلاستی با گذشت یک ماه تا 40 روز که از دوره مراقبت های بعد از عمل گذشته باشد ناحیه عمل شده کاملا بهبود می یابد و اثری از آن باقی نمی ماند و همینطور به مرور زمان و پس از 6 ماه توسط اشخاص عادی قابل تشخیص نیست که عمل لابیاپلاستی انجام شده است .

لابیاپلاستی

طریقه انجام لابیاپلاستی

لابیاپلاستی به دو طریق جراحی و لیزر انجام می شود معمولا استفاده از لیزر به خاطر دقت بیشتر می تواند ارجح تر باشد . لابیاپلاستی تحت بیهوشی عمومی و یا موضعی صورت می گیرد . بیماران بعد از انجام لابیاپلاستی می توانند مرخص شوند و به فعالیت های ضروری خود بپردازند .

عوارض لابیاپلاستی

بعد از انجام لابیاپلاستی نیز ممکن است یکی از لابیاها خونریزی بیشتری نسبت به دیگری داشته باشد و یا متورم تر شود در این حالت ممکن است رضایت بیمار به طور کامل تامین نشود که بعد از گذشت 6 ماه که تمام التهاب ها ، ورم ها و عوارض بعد از عمل از بین رفته و لابیاها شکل نهایی خود را پیدا کرد ، می توان عمل ترمیم کوچکی روی آن انجام داد و با دستگاه های جدید و مدرن بدون درد و خونریزی بیمار را به نتیجه دلخواه رساند .

جلوگیری از ورم در لابیاپلاستی

برای جلوگیری از ورم بعد از عمل، بیمار باید دو یا سه روز اول را استراحت نماید ، به مدت طولانی سرپا نباشد ، از سرویس فرنگی استفاده کرده ، قرص های ویتامین C و قرص های ترمیم کننده استفاده نماید . همین طور ژل یخ و کمپرس سرد می تواند بسیار موثر باشد .

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی لابیاپلاستی همزمان با زایمان سزارین بهتر است به یک متخصص زنان و زایمان و زیبایی مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر فرزانه حجت را معرفی می نماییم .ایشان با تبحر و خبرگی کامل این پروسه را به بهترین وجه اعمال می کند. شماره تماس با مطب خانم دکتر حجت در کرج 02632555530

استحمام بعد از لابیاپلاستی

حمام کردن در لابیاپلاستی جزو محدودیت ها است . بیمار باید قبل از انجام لابیاپلاستی استحمام داشته باشد و بهتر است همان روز به حمام نرود اما یک روز بعد می تواند به وطور کامل استحمام داشته باشد . تنها توصیه می شود به مدت طولانی نایستد و مدت حمام کوتاه باشد و هنگام حمام از آب گرم استفاده نکند زیرا باید خونریزی و التهاب ناحیه عمل می شود .

ممنوعیت در لابیاپلاستی

ممنوعیت در لابیاپلاستی بسیار کم است مگر افرادی که عفونت های فعالی دارند ، سیستم ایمنی ضعیف ، بیماری های مزمن و یا زگیل تناسلی در ناحیه وجود داشته باشد در این موارد تا بدست آوردن بهبودی نمی توان جراحی لابیاپلاستی انجام داد .

برخی از خدمات دکتر فرزانه حجت متخصص زنان در کرج

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

ارسال پاسخ

20 + 12 =