This page has moved to アンカラエスコートエスコートエスコート

هزینه تزریق چربی به واژن | تزریق چربی به واژن | جراحی زیبایی واژن | تزریق ژل به واژن

هزینه تزریق چربی به واژن

هزینه تزریق چربی به واژن

امروزه جراحی زیبایی واژن بین خانم های جویای زیبایی محبوبیت زیادی یافته است . با افزیش سن ، جوانی و جذابیت در افراد کم می شود به طوری که اندام تناسلی نیز از این بحث مستثنا نیست . اما راهکار هایی برای آن ارائه شده که توانسته مورد رضایت مراجعه کنندگان قرار گیرد . در این بخش به توضیح تزریق چربی به واژن به عنوان یک روش نوین و کارآمد پرداخته شده است . در ادامه با این روش جوانسازی واژن بیشتر آشنا شده و به پاسخ سوالاتی که در ذهن دارید ، خواهید رسید. با ما همراه باشید .

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

اندام تناسلی از جمله موارد قابل اهمیت برای خانم هاست . واژن به مرور زمان و با عوامل مختلف از جمله افزایش سن ، آغاز شدن یائسگی ، زایمان های مکرر ، تغییرات هورمون ها ، تغییر وزن ، وراثت و یا بیماری ها ممکن است دچار تغییرات ظاهری شود . این تغییرات خود را با شل شدن و افتادن پوست نشان می دهد . این موارد کافی است تا خانم ها نسبت به خود احساس ضعف کنند و اعتماد بنفسشان را از دست دهند .

حال یکی از روش های معجزه انگیز برای رفع موارد ذکر شده تزریق چربی به لابیاماژول است که باعث برطرف شدن چین و چروک واژن و روشن شدن آن می شود .

استفاده از این روش به خاطر طبیعی بودن ایمن تر است و عوارض محدودی دارد این امر باعث شده میان روش های جوانسازی واژن پرطرفدار باشد .

کاربرد تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن در قسمت های مختلف واژن انجام می شود که نقش های مختلفی در این قسمت ایفا می کند . مانند تنگ کردن واژن ، برطرف کردن چروک ها و افتادگی واژن ، سفید کردن واژن ، قرینه سازی واژن ، درمان خشکی واژن و … که با توجه به نیاز بیمار صورت می گیرد .

هزینه تزریق چربی به واژن

تزریق چربی با توجه به وضیعیت بیمار تعیین می گردد که چند جلسه و در چه قسمت هایی انجام شود . متخصص زیبایی با توجه به شرایط بیمار روش مناسب را انتخاب می کند که بهتر است بعد از معاینه و در جلسه مشاوره از شرایط درمان آگاهی یابید .

مزایای تزریق چربی به واژن

تزریق چربی فواید بسیاری دارد که در این قسمت به بیان بخشی از آن می پردازیم .

  • ماندگاری بالایی دارد .
  • هزینه آن نسبت به روش های مشابه معقول است .
  • به خاطر طبیعی بودن احتمال ایجاد حساسیت به صفر می رسد .
  • قسمت واژن روشن می شود .
  • بدون برش و بخیه و جراحی در قسمت لابیاها
  • داشتن دوره نقاهت کوتاه
  • عوارض خیلی کم
  • امکان وجود زایمان طبیعی
  • انجام عمل به صورت سرپایی و بدون بیهوشی
به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی تزریق چربی به واژن بهتر است به یک متخصص زنان و زایمان و زیبایی مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر فرزانه حجت را معرفی می نماییم .ایشان با تبحر و خبرگی کامل این پروسه را به بهترین وجه اعمال می کند. شماره تماس با مطب خانم دکتر حجت در کرج 02632555530

تزریق چربی واژن برای چه افرادی ممنوع است؟

تزریق چربی در همه افراد قابل انجام است اما افراد باردار و مادرانی که به فرزندشان شیر می دهند نباید در این دوره تزریق را انجام دهند . همچنین افرادی که در ناحیه واژن عفونت دارند و یا سیستم ایمنی ضعیف دارند ، باید از این درمان خودداری نمایند .

عوارض تزریق چربی به واژن

با توضیحات ذکر شده ، حال این سوال مطرح می شود، آیا این روش مراقبت هایی دارد که در نتیجه تزریق تاثیرگذار باشد و یا عوارضی در پی دارد ؟ این روش درمانی بدون عارضه است و تنها بعد از تزریق مواردی مشاهده می شود که کاملا طبیعی بوده و موقتی خواهد بود مانند کبودی ، درد ، تورم و التهاب که مدتی بعد از عمل تزریق از بین می رود . اگر درد شدید و عفونت احساس شد باید به جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید .

ارسال پاسخ

12 − دوازده =

Call Now Button