نقطه جی خانم ها

نقطه جی خانم ها

نقطه جی خانم ها کجاست؟

آیا همه خانم ها نقطه جی را دارند؟

 پوزیشن مناسب برای تحریک نقطه جی خانم ها به چه روشی می باشد؟

نقطه جی را چگونه پیدا کنیم؟

تحریک نقطه G  کجاست؟

در این مقاله توضیحات جامع و مفصلی پیرامون نقطه جی در خانم ها گرد آوری شده است، جهت کسب اطلاعات لازم بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس با ما همراه باشید.

نقطه ی که در مهبل وجود دارد به نام های نقطه جی، موضع ، موضع گرافنبرگ شناخته شده است. این نقطه در دو سوم دیواره ی سقف واژن واقع شده است که به موضع جی شهرت پیدا نموده است. علت نامگذاری این قسمت از واژینال در این می باشد که جراح و متخصص زنان و نازایی حاذقی به نام ارنست گرفنبرگ این ناحیه را کشف نمود.

نقطه-جی-خانم-ها

به منظور تقویت نقطه جی بانوان می توانند با مراجعه به یک جراح و متخصص زنان و نازایی باتجربه اقدام به تزریق کلاژن نمایند تا به افزایش میل جنسی و تقویت ارگاسم مهبل بپردازند. مدت زمان این پروسه 10 دقیقه است و نیاز به بیهوشی عمومی ندارد و تنها با بی حسی موضعی صورت می گیرد. خبرگی و تجربه جراح و متخصص زنان و نازایی در این فرآیند مهم است زیرا باید مکان دقیق را پیدا نماید و آسیبی به دیگر عصب های محرک واژن ایجاد نکند.

آیا همه ی خانم ها نقطه جی را دارند؟

گفته می شود که همه ی خانم ها این نقطه را ندارند و از طریق دیگر نواحی واژن مانند دیواره ها به نقطه ارگاسم می رسند اما در خانم هایی که این نقطه وجود دارد باعث لذت بیشتر در رابطه جنسی شده و هنگام اوج لذت جنسی مایع منی از واژن نزول می کند. باید بگوییم که این توانایی فقط در برخی از زنان وجود دارد.

اگر هنگام دخول آلت به واژن به گونه ی باشد که آلت موضع جی را حس کند و در این راستا خانم نیز برای تحریک بیشتر کف دست را روی بخش فوقانی مهبلشان به منظور تحریک استفاده کنند، به اوج لذت خواهند رسید. بهترین پوزیشن برای احساس نقطه جی بالا قرار دادن لگن زن در حین رابطه است که مقداری همراه با خمیدگی باید باشد به طوری که آلت به راحتی از پشت وارد مهبل شود.

چکیده مطلب

از دیگر راههای پیدا کردن نقطه جی خانم ها وارد کردن انگشت سبابه زوج تا بند انگشت دوم در واژن است که سبب می شود نقطه جی را با حرکت رو به جلو و به سمت دیواره ی داخلی صورت گیرد و اوج لذت را برای همسرش در پی داشته باشد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی نقطه جی خانم ها بهتر است به یک متخصص زنان و زایمان و زیبایی مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر فرزانه حجت را معرفی می نماییم .ایشان با تبحر و خبرگی کامل این پروسه را به بهترین وجه اعمال می کند. شماره تماس با مطب خانم دکتر حجت در کرج 02632555530

برخی از خدمات دکتر فرزانه حجت متخصص زنان در کرج

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

ارسال پاسخ

دوازده − 6 =