لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی چیست؟

 کاندیدای لابیاپلاستی چه افرادی هستند؟

آیا عمل لابیاپلاستی  یا جراحی زیبا واژن درد و ناراحتی دارد؟

آیا جراحی لابیاپلاستی یا جوانسازی واژن مزایایی را برای متقاضی به همراه می آورد؟

در این مقاله سوالاتی پیرامون لابیاپلاستی چیست گردآوری شده است که به منظور کسب اطلاعات لازم بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. با ماهمراه باشید.

در اغلب مواقع افراد دوست ندارند که در مورد مشکلات زندگی خود صحبت کنند چه برسد به مسائل مربوط به ناحیه تناسلی که باعث شرم و خجالت در آنان خواهد شد. اما با گذشت زمان و پیشرفت تجهیزات پزشکی سعی در حل مشکلات مربوط به ناحیه تناسلی شده است و با مراجعه به یک جراح و متخصص زنان و نازایی باتجربه باعث اعتماد به نفس بیشتر در آنان شده است.

امروزه یکی از عمل های شایع در بین زنان، جراحی لابیاپلاستی می باشد که متخصص زنان به برطرف نمودن لبه های بلند و کشیده (مینور یا ماژور) که معمولا همراه با چین و چروک زیاد است می پردازد. خواه این عمل با جراحی صورت گیرد یا با لیزر هیچ دردی را برای متقاضی در پی ندارد. انتخاب هرکدام بسته به سلیقه متقاضی و مشورت های جراح خود دارد.

ظاهر بیرونی واژن از سه بخش تشکیل شده است که عبارتند از: لبه های درونی یا مینور، لبه های بیرونی یا ماژور و کلیتوریس

متذکر می شویم اگر عمل بر روی لبه های داخلی ناحیه تناسلی صورت گیرد، در واقع جراحی لابیاهای مینور می باشد در غیر این صورت لبه های بیرونی که اغلب بلند و دارای چین و چروک هستند را لبه های ماژور می گویند.

لابیاپلاستی چیست؟

کاندیدای لابیاپلاستی

خانم هایی که به علت زایمان های متعدد دچار گشادی واژن و افتادگی لبه های ناحیه تناسلی می شوند.

خانم یا دختران جوانی که لابیاهای بلند را به ارث برده اند و از این عارضه شرم دارند.

معمولا اختلالات و نناهنجاری های ژنتیکی نیز باعث بزرگ شده لابیاها می شود.

افرادی که طی رژیم های غذایی سخت و غیر اصولی باعث تجمع پوست و شلی آن در واژن شده اند نیز می توانند کاندیدای مناسبی برای جراحی باشند.

گفته می شود که در برخی مواقع خودارضایی بیش از حد نیز باعث بلند شدن لابیاها می شود و ممکن است که هورمون های زنان را نیز برهم زند.

علل انجام لابیاپلاستی

  • در ابتدا همه جهت زیبایی این عمل را انجام می دهند تا باعث بالا رفتن اعتماد به نفس در آنان شود.
  • برطرف کردن درد و ناراحتی در حین مقاربت جنسی و حتی می توان دراذیت شدن در زمان لباس پوشیدن اشاره کرد.
  • باانجام این عمل می توان از انحراف ادرار جلوگیری کرد.
  • اگر در ناحیه تناسلی دارای بوی بدی هستید، می توانید با این عمل بی خطر بوی کریهه و بد رااز بین برد.

شایان ذکر است که بگوییم عمل لابیاپلاستی هیچ گونه عوارض جانبی را ندارد در صورتی که به یک جراح و متخصص زنان و نازایی حاذق مراجعه شود، بهترین و رضایت بخش ترین نتیجه را برای فرد به همراه دارد.

چکیده مطلب

عمل لابیاپلاستی درد و ناراحتی ندارد و فرد می تواند هم زمان با این جراحی، اقدامات دیگر مانند جراحی تنگ کردن واژن و سفید کردن واژن را نیز انجام دهد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی لابیاپلاستی چیست؟ بهتر است به یک متخصص زنان و زایمان و زیبایی مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر فرزانه حجت را معرفی می نماییم .ایشان با تبحر و خبرگی کامل این پروسه را به بهترین وجه اعمال می کند. شماره تماس با مطب خانم دکتر حجت در کرج 02632555530

برخی از خدمات دکتر فرزانه حجت متخصص زنان در کرج

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

ارسال پاسخ

5 × 1 =