لابیاپلاستی همزمان با زایمان سزارین

لابیاپلاستی همزمان با زایمان سزارین

آیا ممکن است که همزمان با زایمان سزارین عمل لابیاپلاستی انجام داد؟

بهترین جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی برای انجام عمل لابیاپلاستی کیست؟

عمل لابیاپلاستی درد و ناراحتی را برای متقاضی در پی دارد؟

در این مقاله توضیحات جامع و مفصلی پیرامون لابیاپلاستی همزمان با زایمان سزارین گردآوری شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی زیبایی واژن همزمان با زایمان ها بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس با ما همراه باشید.

لابیاپلاستی همزمان با زایمان سزارین

یکی از عمل هایی که اخیرا در بین زنان شایع شده است، جراحی زیبایی واژن یا عمل لابیاپلاستی می باشد که در این پروسه جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی با تغییر شکل، حجم و اندازه لابیاها (ماژور- مینور) اقدام به زیبا نمودن ناحیه تناسلی  در خانم ها می کند.

این عمل هیچ گونه عوارض جانبی را به همراه ندارد و مدت زمان آن بین 40 تا 60 دقیقه است. اغلب مواقع  لبه های برش خورده دارای سوزشمختصری است که با قرار دادن کمپرس یخ بی حس شده و درد به مرور و با ادرار کردن خنثی می شود.

این عمل به سه شیوه صورت می گیرد و انتخاب هر کدام بسته به اندازه و حجم لابیاهای مینور یا ماژور فرد دارد.

روش های لابیاپلاستی عبارتند از:

  • لابیاپلاستی با لیزر( بهترین لیزر، مونالیزا تاچ است)
  • لابیاپلاستی با لیفت نخ
  • لابیاپلاستی با جراحی

یکی از سوالات اغلب متقاضیان جراحی لابیاپلاستی در این است که آیا می توان همزمان با زایمان ها، عمل های زیبایی در ناحیه تناسلی انجام داد؟

به گفته ی بهترین جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی در مورد لابیاپلاستی همزمان با زایمان سزارین این می باشد که چون عمل لابیاپلاستی خود به تنهایی نوعی برش در ناحیه واژن ایجاد می کند و مقداری درد و ناراحتی دارد بهتر است که با پروسه ی زایمان صورت نگیرد. این جراحی دارای نقاهتی کوتاه مدت است که اگر با زایمان ها تداخل داشته باشد، برای فرد عوارضی ایجاد می کند. بهتر است که جراحی زیبایی واژن چند وقت بعد از زایمان طبیعی یا زایمان سزارین صورت گیرد. چون در زایمان ها تورم ایجاد می شود در نتیجه برش در ناحیه تناسلی توصیه نمی شود. در نتیجه  فرم دهی واژن را دچار خدشه می کند و متخصص نمی تواند شکل دلخواه را از آن در بیاورد.

چکیده مطلب

اگر بعد از پروسه لابیاپلاستی فردی بخواهد که باردار شود و زایمان داشته باشد، هیچ گونه منافاتی ندارد و می تواند بعد از جراحی زیبایی واژن، زایمان سزارین یا زایمان طبیعی داشته باشد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی لابیاپلاستی همزمان با زایمان سزارین بهتر است به یک متخصص زنان و زایمان و زیبایی مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر فرزانه حجت را معرفی می نماییم .ایشان با تبحر و خبرگی کامل این پروسه را به بهترین وجه اعمال می کند. شماره تماس با مطب خانم دکتر حجت در کرج 02632555530

برخی از خدمات دکتر فرزانه حجت متخصص زنان در کرج

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

ارسال پاسخ

14 − 3 =