This page has moved to アンカラエスコートエスコートエスコート

درصد موفقیت ivf | بهترین دکتر ای وی اف در کرج | مراقبت های بعد از ivf

درصد موفقیت ivf

درصد موفقیت ivf

نتایج باروری با انجام IVF 

موضوعی که در این قسمت مورد بحث قرار گرفته ، نقش فاکتور های رشد در تنظیم رشد رویان در زمان کشت و در مراحل بعدی تکامل جنین می باشد . اگر چه نشان داده شده فاکتور های رشد زیادی ، به طور جداگانه میزان رشد و تکامل جنین را در محیط کشت ivf تنظیم می کند . ولی در حال حاضر ما دوز مطلوب فاکتورهای رشد را برای استفاده بالینی نمی دانیم و همچنین در مورد این که کدام گروها از فاکتورهای رشد باید در محیط کشت وجود داشته باشند آگاهی نداریم .

درصد موفقیت ivf

سیستم کشت جنین

با این حال ، انجام تحقیقات در مورد اثر فاکتورهای رشد بر سطوح فیزیولوژی ، ژنومیک ، پروتئومیک می تواند منجر به معرفی این فاکتورها به IVF بالینی در طی چند سال آینده شود . در ضمن هیچ مورد فیزیولوژیکی در مورد شرایط فیزیکی که در آن جنین ها کشت داده می شوند ، وجود ندارد .

به جای استفاده از قطرات ثابت محیط کشت ، در آینده ممکن است سیستم های کشت پرفیوژن ابداع شوند که جنین در معرض بسیاری از مواد مغذی و فاکتورها قرار می گیرد . مزیت این رویکرد دوم این است که جنین را قادر می سازد تا در معرض غلظت های فراوانی از محیط کشت تازه قرار گیرد .

علاوه بر آن ،‌ نمونه هایی از محیط کشت را می توان برای بررسی مزان کربوهیدرات ، اسید آمینه و دیگر فاکتورهای رشد مرتبط با پتانسیل لانه گزینی جنین بعد از انتقال ، مورد بررسی قرار داد .

تحقیقات در این زمینه در حال افزایش است ، با به کارگیری بلاستومرهای جدید همراه با لیتوگرافی نرم می توان نسل جدیدی از تراشه ها را تولید کرد که قادر به جابجا کردن دقیق حجم های کمتر از میکرولیتر بوده  برای کشت و آنالیز مواد هم می توان از آن ها استفاده نمود .

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی بارداری بهتر است به یک متخصص زنان و زایمان و زیبایی مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر فرزانه حجت را معرفی می نماییم .ایشان با تبحر و خبرگی کامل این پروسه را به بهترین وجه اعمال می کند. شماره تماس با مطب خانم دکتر حجت در کرج 02632555530

سیر انجام IVF

سیستم های کشت در آزمایشگاه بالینی فقط بخشی از سیکل کلی درمان می باشند. تخمک های خوب که به دنبال پروتکل های مناسب تحریک تخمک گذاری به دست می آیند ،‌ می توانند به جنین های خوبی تبدیل شوند . از تخمک های با کیفیت پایین و ضعیف ، نمی توان جنین های خوبی به دست آورد . در نتیجه ، ‌روش انتقال جنین و اقداماتی که برای آماده سازی رحم در فاز لوتئال انجام می شود بر نتیجه سیکل درمانی تاثیر گذار می باشد .

پیشرفت های قابل توجه در فرمولاسیون محیط کشت و سیستم های کشت جنین ، ‌قطعا شرایط بهتری را برای رشد و تکامل جنین انسان در آزمایشگاه فراهم نموده است ،‌ همچنین امکان کشت روتین جنین تا مرحله بلاستوسیت و کاهش تعداد جنین های منتقل شده به رحم فراهم شده است .

شواهد روزافزون ما را به سمت انتقال جنین در روز پنجم برای تعداد خاصی از بیماران نابارور سوق می دهد . به خصوص بیمارانی که از تخمک های اهدایی استفاده می کنند یا آن هایی که سن زیر ۳۸ سال دارند و برای اولین بار در سیکل IVF قرار گرفته اند . با این حال ،‌ استثنائاتی در این زمینه وجود دارد .

کلام آخر

سیستم هایی که گفته شد در درصد موفقیت ivf بسیار موثر هستند به طوری که می توان با این سیستم ها به بالاترین میزان حاملگی و لانه گزینی دست یافت ، مخصوصا در مواری که تخمک اهدایی مورد استفاده قرار می گیرد .

سرمایه گذاری در زمینه کنترل و مدیریت کیفیت ، عملکرد آزمایشگاه IVF را در بالاترین سطح تضمین می نماید و نتیج آن را در طول زمان ثابت باقی خواهد ماند .

ارسال پاسخ

دوازده + 5 =

Call Now Button