جوانسازی واژن با لیزر

جوانسازی واژن با لیزر

آیا بدون جراحی می توان عمل جوانسازی واژن را انجام داد؟

تاثیر لیزر بر واژن از چه زمانی نمایان می شود؟

آیا در حین جوانسازی واژن نیاز به بی حسی است؟

آیا جوانسازی واژن با لیزر دردناک است؟

مدت زمان جوانسازی واژن بالیزر چقدر می باشد؟

در این مقاله توضیحات جامع و مفصلی پیرامون جوانسازی واژن با لیزر گردآوری شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس با ما همراه باشید.

یک از راههای جوانسازی واژن، استفاده از لیزر می باشد که باید بگوییم اخیرا لیزر مونالیزا تاچ از استقبال بی نظیر افراد و حتی پزشکان واقع شده است. لیزر مونالیزا تاچ با کیفیت ترین و مدرن ترین نوع لیزر جهت درمان مشکلات ناحیه تناسلی به حساب می آید که با تحریک سلول های کلاژن در ناحیه بیرونی پوست تناسلی، باعث ضخیم و سفت شدن مخاط واژن و رفع چین و چروک و افتادگی می شود. این نوع لیزر باعث افزایش خون رسانی به مخاط واژن جهت بهبود عملکرد غدد داخلی واژینال خواهد شد.

جوانسازی واژن بالیزر

اگر این لیزر درست در ناحیه تناسلی صورت گیرد، باعث افزایش رطوبت و برطرف شدن خشکی واژن و همچنین برطرف شدن گشادی و شلی واژن نیز می شود که این عامل درحس رسیدن به  ارگاسم نیز موثر می باشد و خانم ها در حین رابطه جنسی لذت بیشتری می برند.

جوانسازی واژن بالیزر نیاز به هیچ گونه مواد بی حسی و بیهوشی ندارد و حتی قبل از این پروسه آمادگی خاصی نمی طلبد.

اگر جوانسازی واژن بالیزر را نزد یک جراح و متخصص زنان و نازایی حاذق صورت گیرد، که در این زمینه بیماران زیادی را درمان کرده باشد، بهترین و ایده ال ترین نتایج را برای فرد به همراه خواهد داشت. این پروسه بی خطر و غیر تهاجمی است و مدت زمان آن اغلب بین 15 تا 20 دقیقه می باشد به گونه ی که بعد از آن می توان به ادامه امور روزمره زندگی پرداخت و هیچ گونه نقاهتی را نمی خواهد.

از جمله عواملی را که خانم ها قبل از این پروسه باید حتما انجام داده باشند این است که در صورتی که عفونت واژینالی داشته باشند، قبل از شروع ، به درمان عفونت اقدام نمایند و بهتر است که تست پاپ اسمیر را نیز در یک سال اخیر انجام داده باشد.

تاکید متخصص زنان بر این است که تا 3 روز از داشتن رابطه جنسی باید پرهیز شود و تا یک هفته از رفتن به استخر و قرار گرفتن در آب اجتناب شود تا بعد از دو هفته بهترین نتایج در واژن نمایان شود، هرچند که در همان مراحل شروع درمان اثر مثبت را نشان می دهد.

چکیده مطلب

در صورتی که کاندید جوانسازی واژن بالیزر هستید، باید هیچ گونه زخم و ناراحتی در آن قسمت نداشته باشید و مراقبت های بعد از این پروسه را به خوبی رعایت کنید. تاکید اغلب جراح و متخصص زنان و نازایی بر این است که از زدن هر گونه کرم و پماد خودسرانه در ناحیه تناسلی پرهیز شود و فقط دارو و پمادهایی که خود پزشک تجویز کرده است، استفاده کند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی جوانسازی واژن بالیزر بهتر است به یک متخصص زنان و زایمان و زیبایی مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر فرزانه حجت را معرفی می نماییم .ایشان با تبحر و خبرگی کامل این پروسه را به بهترین وجه اعمال می کند. شماره تماس با مطب خانم دکتر حجت در کرج 02632555530

برخی از خدمات دکتر فرزانه حجت متخصص زنان در کرج

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

ارسال پاسخ

سه + سیزده =

Call Now Button