تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

جوانسازی واژن چیست و چه راه هایی دارد ؟

آیا برای افزایش لابیا ماژور می توان از چربی استفاده کرد ؟

آیا تزریق چربی عوارض دارد؟ در ادامه به توضیح جامع تری از تزریق چربی به واژن می پردازیم .

اهمیت تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به لابیا ماژور اهمیت دارد که چه محلی را برای تزریق انتخاب کنیم این موضوع بسیار مهم است و باید با سرنگ های یک سی سی نهایت تا سه سی سی انجام شود و نکته دیگر حائز اهمیت ، عمقی است که چربی را وارد می کنیم و باید در حدی باشد که مویرگ ها و عروق خونی را تحریک کند تا زمینه مناسبی برای بافت چربی داشته و این بافت بتواند ماندگار باشد اگر چربی خیلی عمیق تزریق شود معمولا عروق خونی به آن قسمت نمی رسد و چربی آتروفی می شود و از بین می رود .

تزریق چربی به واژن

دریافت چربی مناسب برای تزریق

برای انجام این روش ترنزیشن چربی از بیمار دریافت و به اندام تناسلی تزریق می شود . بهترین محل برای تهیه چربی می توان از کناره های ران استفاده کرد و بهترین قسمت آن قسمت داخلی و پشت ران است بخاطر اینکه چربی مقاوم تری دارد و راحت تر می توان آن را دریافت کرد . معمولا در بیمار ارزیابی می شود که کدام چربی مقاومت بیشتری دارد که برای استفاده مناسب تر است .

برای تهیه چربی ناحیه مورد نظر بی حس می شود و با دستگاه مناسب چربی ها استخراج می شود این سیستم استخراج ، کاملا بسته بوده و چربی ها هوا نمی خورد و در معرض آلودگی قرار نمی گیرد و زنده و سالم باقی می مانند .

مراقبت بعد از تزریق چربی به واژن

بعد از انجام تزریق بیمار می تواند بعد از دو ساعت مرخص شود . ممکن است کبودی و التهاب بعد از تزریق مشاهده شود که طبیعی بوده و بعد از مدت کوتاهی از بین می رود . برای کاهش این عوارض پزشک توصیه هایی به بیمار ارائه می دهد که رعایت آن ها می توان تاثیر بسزایی در نتیجه داشته باشد .

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی مراقبت های دوران باروری بهتر است به یک متخصص زنان و زایمان و زیبایی مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر فرزانه حجت را معرفی می نماییم .ایشان با تبحر و خبرگی کامل این پروسه را به بهترین وجه اعمال می کند. شماره تماس با مطب خانم دکتر حجت در کرج 02632555530

تفاوت تزریق ژل و چربی به واژن

تزریق ژل به واژن خاصیت پر کنندگی و حجم دهی به واژن دارد اما چربی که از خود فرد تهیه می شود علاوه بر داشتن خاصیت پر کنندگی به دلیل اینکه این چربی ها دارای سلول هایی به نام سلول بنیادی هستند و این سلول ها در طی سالیان طولانی در بدن باقی مانده و خاصیت جوانسازی به ناحیه می دهند . در واقع تزریق چربی یک نوع پیوند است که به صورت دائمی ذکر می شود و درصدی از ان در بدن به مدت طولانی حفظ می شود . البته با توجه به شرایط و ویژگی های بیمار متخصص زیبایی زنان ، روش مناسب بیمار را تشخیص می دهد که در اولین معاینه ، به این مهم دست می یابد .

نتیجه گیری

داشتن اندام زیبا باعث بالا رفتن حس اعتماد بنفس در افراد می شود. تزریق چربی به عنوان یک روش برای زیبایی و جوانسازی واژن بسیار پر کاربرد بوده و توانسته نتایج رضایتمندی را برای بیمار به همراه داشته باشد که این موضوع در روابط جنسی و زندگی زناشویی نیز موثر بوده و به دوام آن کمک شایانی می نماید .

ارسال پاسخ

5 × 1 =